Binance Simple Earn - czyli połączenie Binance Savings i Staking!

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 11 listopada 2022
ikona autora biały
binance simple earn

Giełda Binance od niemal początku swojego istnienia oferowała inwestorom funkcje Stakingu oraz Oszczędności. Niemniej jednak teraz postanowiła połączyć oba te produkty w jeden, nazwany Binance Simple Earn. Jak sama nazwa wskazuje pozwala on w łatwy sposób zarabiać na posiadanych już kryptowalutach. W tym artykule wyjaśnimy dokładniej czym jest ta funkcja i jak jej używać. Tak więc, zaczynajmy!

Co to jest Binance Simple Earn?

Jak już wspomnieliśmy, Binance Simple Earn to produkt, który powstał z połączenia Binance Savings i Staking. Pozwala on użytkownikom na zarabianie odsetek od posiadanych kryptowalut poprzez ich deponowanie. Inwestor może zdeponować swoje aktywa w sposób elastyczny (z możliwością wypłaty w w każdej chwili) lub z okresem blokady (wypłata jest możliwa, jednak wówczas użytkownik traci zarobione odsetki).

Elastyczny depozyt pozwala na utrzymanie płynności w razie potrzeby, niemniej jednak oferuje mniejsze oprocentowanie niż depozyt z blokadą. Tak więc, wybór odpowiedniego produktu jest zależny od potrzeb inwestora.

Przed 22 września Binance oferowała podobne możliwości za pomocą Elastycznych i Stałych Oszczędności oraz stakingu. Dlaczego więc postanowiła połączyć te produkty? Ponieważ stara się uprościć cały proces, a tym samym poprawić doświadczenie użytkownika. Od teraz wszystko znajduje się na jednej stronie. Podobnie w przypadku dystrybucji nagród. Obecnie pochodzą one z jednego źródła.

Jeżeli wcześniej subskrybowałeś jeden z produktów oszczędności, nie masz się o co martwić. Po prostu automatycznie zostaną one przeniesione do Binance Simple Earn i z tego też poziomu będziesz mógł nimi zarządzać.

Jak obliczane są nagrody w Binance Simple Earn?

Nagrody w przypadku Binance Simple Earn obliczane są według prostego wzrostu, a mianowicie:

Nagrody = Twoje zdeponowane aktywa*APR/365

Wynik tego obliczenia zaokrąglany jest w dół do 8 miejsc po przecinku.

Warto tutaj zaznaczyć, że roczny zwrot z inwestycji jest zmienny - zarówno w przypadku produktów elastycznych jak i zablokowanych. Oznacza to, że to co widzisz na początku podczas subskrypcji nie musi odpowiadać faktycznej kwocie nagród, które otrzymasz na swoje konto.

Warto również zwrócić uwagę, że pierwsze nagrody od momentu zapisania się do subskrypcji otrzymasz dopiero po północy następnego dnia. W dniu rozpoczęcia subskrypcji nic nie zarobisz. Następnie nagrody są obliczane i przekazywane do Twojego portfela Spot codziennie między 00:00 a 08:00 UTC.

Trzeba także pamiętać, że Binance Simple Earn obarczony jest limitami. Dlaczego? Po pierwsze chodzi o uczciwy podział nagród pomiędzy wszystkich użytkowników. Po drugie Binance dba o zrównoważony rozwój swoich produktów.

Uwaga: Simple Earn może dostosować limity subskrypcji według własnego uznania.

Jak zarabiać na Binance Simple Earn?

Aby zarabiać na Binance Simple Earn, najpierw potrzebujesz konta na Binance. Możesz je założyć tutaj. Postępuj według wyświetlanych instrukcji, a na końcu przejdź weryfikację. Jeżeli uda Ci się zarejestrować pomyślnie, zaloguj się, najedź kursorem myszy na Zarobki i kliknij Simple Earn. Ewentualnie kliknij tutaj. Zostaniesz od razu przeniesiony we właściwe miejsce.

binance simple earn

Teraz zobaczysz okno jak na poniższym obrazku:

binance simple earn

Aby zasubskrybować dany produkt, wybierz ten który Cię interesuje oraz czas trwania blokady (lub opcję elastyczną). Następnie kliknij Subskrybuj.

binance simple earn

W tym miejscu wyświetlą Ci się wszystkie detale dot. subskcypcji. Możesz też wybrać opcję automatycznego odnowienia. Wówczas po upływie terminu subskrypcji odnowi się ona automatycznie. Jeżeli wszystko się zgadza, zaznacz pole dot. akceptacji warunków świadczenia usług, a następnie kliknij Zatwierdź.

To tyle! Gratulujemy! Właśnie wziąłeś udział w pierwszej subskrypcji Binance Simple Earn! Od teraz będziesz otrzymywał nagrody na konto spot codziennie!

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Dlaczego warto sprzedawać NFT na Binance NFT? Oto powody

NFT niezwykle szybko zyskują na popularności, rozszerzając możliwości blockchaina. Użytkownicy mogą teraz kupować i sprzedawać prawie wszystko w formie NFT. Dotyczy to głównie cyfrowych dzieł sztuki, pamiątek, aktywów w grze, a nawet niektórych momentów historycznych. Zazwyczaj NFT określa się jako rodzaj kryptograficznego tokena na blockchainie, który reprezentuje unikalne aktywa. Mogą one być albo całkowicie cyfrowymi […]

Jak wysyłać pieniądze za granicę za darmo przy użyciu kryptowalut?

Wysyłanie pieniędzy za granicę może być drogim i czasochłonnym procesem. W tym przewodniku wyjaśnimy jednak, jak wykorzystać kryptowaluty do wysyłania pieniędzy za granicę za darmo - przy pomocy platformy Binance P2P. Tradycyjne metody, takie jak przelewy lub Western Union, często wiążą się z wysokimi opłatami i powolnym czasem przetwarzania, co utrudnia ludziom wysyłanie pieniędzy szybko […]

BNB Greenfield: Czym jest nowy, trzeci blockchain od Binance?

Giełda Binance w lutym zapowiedziała swój nowy produkt, a mianowicie nowy blockchain nazwany BNB Greenfield. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy czym dokładnie on jest, jak będzie działał, jakie może mieć zastosowania oraz wiele więcej! Tak więc, zaczynajmy! Czym jest BNB Greenfield? BNB Greenfield to zdecentralizowana infrastruktura pamięci masowej w ramach szerszego ekosystemu BNB Chain, w którym […]

Testnet ZetaLabs: Jak przygotować się pod airdrop?

Testnety to zawsze okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Jakich? To zależy od projektu i jego możliwości. W tym poradniku opowiemy o ZetaChain - projekcie, który obecnie prowadzi testnet. Wyjaśnimy co musisz zrobić, aby zdobyć ewentualne dropy i darmowe NFT. Czym jest ZetaChain? ZetaChain to testnet dla nowych omnichain dApps i kluczowy element ekosystemu, który opiera […]

Zarabianie na NFT w 2023 roku: gdzie inwestować i gdzie szukać obiecujących kolekcji?

Pozytywny impet na początku 2023 roku ożywił rynek kryptowalut, co pomogło projektom odzyskać siły po ubiegłorocznych wpadkach i bankructwach. Segment NFT nie był wyjątkiem. Również przyciągnął uwagę wielu nowych graczy. Jednak NFT mają swoją własną specyfikę i nawet doświadczeni inwestorzy nie do końca rozumieją cechy tego rynku. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy ci jak ma się […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram