Rejestracja i weryfikacja konta na binance

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 21 czerwca 2023
ikona autora biały

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami? Zastanawiasz się gdzie najlepiej dokonać pierwszej inwestycji? W tym celu potrzebne jest konto na giełdzie kryptowalut. Obecnie istnieje ich naprawdę sporo, jednak najlepszą i największą jest giełda Binance. W tym artykule krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakładania konta oraz weryfikację.

Więcej na temat: Jak zacząć z Binance (czyli co dalej po rejestracji) - znajdziesz w tym artykule

Jak założyć konto na Binance? Instrukcja krok po kroku

Proces rejestracji na Binance jest naprawdę prosty i w zasadzie sprowadza się do kilku kliknięć myszką. Najpierw musimy przejść stronę Binance, czyli www.binance.com. Następnie w prawym rogu klikamy przycisk Zarejestruj się.

Przycisk rejestracja na binance

Wybieramy w jaki sposób chcemy założyć konto na Binance. W tym celu możemy użyć nr. telefonu, adresu email lub konta Facebook/Google.

rejestracja na binance

Niezależnie od wybranej opcji, będziemy musieli odebrać 6-cyfrowy kod i wpisać go w odpowiednie miejsce. Jeśli nie otrzymasz emaila z tym kodem, sprawdź folder SPAM.

weryfikacja konta bnance

Po wpisaniu kodu i kliknięciu Wyślij konto Binance zostanie utworzone. To jednak nie koniec. Kiedyś Binance to była giełdą bez KYC, jednak od jakiegoś czasu wymaga weryfikacji. Dlaczego? Głównie ze względu na regulacje, jednak chodzi również o bezpieczeństwo Twoich środków.

Co kliencie giełdy sądzą o Binance? Na ten temat przeczytasz więcej w artykule: Binance opinie

Weryfikacja na Binance

Po zalogowaniu się na swoje konto Binance nie będziesz mógł nic zrobić. Wyświetlało się będzie bowiem jedynie okno proszące o weryfikację konta. Kliknij przycisk Weryfikuj Teraz, a następnie wybierz kraj w którym mieszkasz i Kontynuuj.

weryfikacja na Binance krok 2

W tym momencie Binance poprosi Cię o podanie danych osobistych, a konkretnie:

  • imienia i nazwiska
  • adresu
  • zrobienie zdjęcia dowodu/paszportu
  • wykonanie selfie twarzy

Na koniec będziesz musiał wypełnić krótką ankietę dot. aktywności, którą zamierzasz prowadzić na Binance, pochodzenia wpłacanych środków itd.

Gdy pomyślnie przejdziesz ten etap, ostatnią rzeczą jest oczekiwanie. Weryfikacja na Binance może trwać nawet 2 dni. Z doświadczenia naszej redakcji proces ten trwa jednak znacznie krócej i konto jest aktywowane nawet w ciągu kilku godzin. Gdy weryfikacja Binance zakończy się pomyślnie, otrzymasz potwierdzenie na email.

I to w zasadzie tyle! Po weryfikacji będziesz mógł już korzystać z wszystkich przywilejów i produktów, które oferuje największa i najbezpieczniejsza platforma do handlu krypto na świecie.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram