Binance NFT wprowadziło nowe funkcje! Dowiedz się jakie!

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 10 czerwca 2022
ikona autora biały
binance nft

Na łamach naszego portalu opisywaliśmy już platformę Binance NFT kilka razy. Jest to bowiem jeden z najlepszych i największych rynków handlu cyfrowymi przedmiotami kolekcjonerskimi i sztuką. Niemniej jednak jest to dość młody produkt, który wystartował zaledwie kilka miesięcy temu. Binance wciąż go rozwija i wprowadza nowe funkcje. W dzisiejszym artykule przedstawimy najnowsze możliwości, które dołożyła firma, aby usprawnić doświadczenie użytkownika. Chodzi o możliwość składania ofert, dodatkowe filtry, przypomnienia o sprzedaży Mystery Box a także nowe funkcje płatności. Tak więc zaczynamy!

Funkcja składania oferty

Dotychczas Binance NFT nie pozwalało na składanie ofert w przypadku NFT wystawionych po stałej cenie. Teraz się to jednak zmieniło. Jest to kolejne już swiadectwo tego, że firma dba o swoich użytkowników i ich doświadczenia. Ale w jaki sposób możemy złożyć tą ofertę? Wszystko sprowadza się w zasadzie do kilku prostych kroków. Oto one:

Krok 1: Zaloguj się do Binance. Jeżeli jeszcze nie masz konta możesz je założyć tutaj. Pamiętaj też, aby przejść weryfikację KYC.

Krok 2: Wejdź na Binance NFT klikając "NFT" w pasku u góry lub kliknij bezpośrednio w ten link. Przeniesie Cię on w odpowiednie miejsce.

screen menu strony Binace z zaznaczoną zakałdką NFT

Krok 3: Znajdź interesujący niewymienny token lub Mystery Box, a następnie kliknij "Złóż Ofertę".

screen prezentujący przykładowy produkt NFT do kupienia

Krok 4: Wprowadź kwotę oraz datę ważności ofert, a następnie kliknij "Potwierdź". Pamiętaj, że możesz złożyć ofertę tylko raz dla danego NFT. Złożone oferty możesz znaleźć przechodząc do "Centrum Użytkownika", a następnie "Oferty" i "Złożone Oferty".

Jeżeli jesteś sprzedawcą, a ktoś złoży ofertę dot. Twojego NFT otrzymasz powiadomienie. Możesz ją zaakceptować przechodząc do "Centrum użytkownika", a następnie "Oferty" -> "Otrzymane Oferty".

Nowe funkcje filtrowania

Binance wprowadziło także wiele nowych cech filtrowania według cech i charakterystyki. Dzięki temu możesz z łatwością znaleźć pożądany przez siebie niewymienny token. Ciekawą funkcją jest tzw. "rarity spiting". Dzięki niej możesz przeglądać rynek w poszukiwaniu rzadkich egzemplarzy.

W jaki sposób szukać NFT? Na Binance NFT proces ten jest bardzo prosty. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki.

Krok 1: Zaloguj się na swojego konto Binance. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz, zarejestruj się pod tym linkiem i przejdź weryfikację.

Krok 2: Przejdź na platformę Binance NFT. Wystarczy, ze klikniesz "NFT" u góry ekranu lub ten link.

Krok 3: Po lewej stronie znajdziesz wyszukiwarkę oraz opcje filtrowania. Możesz wybrać konkretną kolekcję, status (na sprzedaż, wkrótce), rodzaj sprzedaży (stała cena, aukcja), walutę zapłaty, cenę, kategorię oraz typ pliku. Dzięki temu z łatwością znajdziesz konkretny przedmiot lub przenalizujesz cenę w zależności od jego cech. Wyniki wyszukiwania na Binance NFT wyglądają tak jak na poniższym obrazku.

screen prezentujący wyniki wyszukiwania na marketplace Binance NFT

Przypomnienia o premierze Mystery Boxów

O Mystery Boxach pisaliśmy już wcześniej. Są to specjalne "pudełka", które zawierają losowy NFT, czasami warty dużo więcej niż sam Box. Właśnie dlatego nie warto przegapić ich premiery, a Binance nam w tym pomaga nową funkcją. Oznacza to, że nie stracisz już nigdy żadnej okazji.

Subskrybując dowolny Mystery Box, zostaniesz powiadomiony 20 minut przed rozpoczęciem jego sprzedaży. W takim razie jak to zrobić? Wystarczy, że klikniesz ikonę zegara umieszczoną obok przycisku "KUP" na stronie danego przedmiotu.

Zakupy bez hasła

Binance umożliwiło także także dokonywanie transakcji bez wpisywania hasła. Aby ustawić limit takich transakcji należy przejść do "Centrum Użytkownika" - "Ustawienia" - "Limity Konta".

Następnie kliknij przycisk "Edytuj znajdujący się w sekcji "Limit zakupów bez hasła (na transakcję)".

Wprowadź odpowiedni limit zakupu i kliknij przycisk "Kontynuuj". Domyślny limit transakcji wynosi 500 BUSD. Maksymalny limit dla transakcji bez wykorzystania hasła to 100 000 BUSD.

Z kolei jeśli transakcja jest zbyt duża, można też użyć funkcji Pay PIN. Prawdopodobnie ustawiałeś ten PIN już wcześniej, ponieważ jest on również wykorzystywany w innych produktach Binance. Jeśli jednak jeszcze tego nie zrobiłeś, wykonaj poniższe kroki.

Krok 1: Wejdź na stronę Binance NFT klikając NFT w górnych pasku. Możesz też przejść bezpośrednio w ten link.

Krok 2: Przejdź do "Centrum Użytkownika" - "Ustawienia" - "Limity Konta".

Krok 3: Kliknij przycisk "Ustaw Pay PIN" znajdujący się w sekcji "Limit zakupów bez hasła (na transakcję)".

Krok 4: Wprowadź 6-cyfrowy numer PIN i kliknij przycisk "Potwierdź". Pamiętaj, że PIN nie powinien być prosty np. 000000. Nie powinien też składać się z ciągu kolejnych cyfr np. 123456. Co więcej, każdej cyfry możesz użyć tylko raz.

Obsługa Binance Pay

Binance NFT obsługuje już także funkcję Binance Pay. Oznacza to, że kupując niewymienne tokeny i Mystery Boxy o stałej cenie, nie musisz się już więcej martwić o koszty konwersji kryptowalut. W jaki sposób kupić NFT za pomocą Binance Pay? Wystarczy, że wykonasz kilka poniższych kroków:

Krok 1: Zaloguj się na konto Binance, wejdź na Binance NFT, wybierz token, który chcesz kupić i naciśnij "Kup Teraz". Pamiętaj, że Binance Pay jest wspierane tylko w przypadku tokenów o stałej cenie i Mystery Boxów na rynku wtórnym.

Krok 2: Wybierz z którego portfela chcesz skorzystać - "Spot" lub "Finansowania" i kliknij "Potwierdź".

Krok 3: Jeśli nie posiadasz odpowiedniego cyfrowego aktywa, najpierw musisz dokonać konwersji. W tym celu musisz zaznaczyć "Użyj różnych walut, aby zapłacić" i kliknąć "Potwierdź". Pamiętaj jednak, że potem w przypadku zwrotu otrzymasz już przekonwertowane środki.

Więcej informacji na temat zakupu NFT na Binance NFT znajdziesz w naszym innym przewodniku lub bezpośrednio w Akademii Binance pod tym linkiem. Jeśli chcesz się dowiedzieć czym dokładnie jest NFT Marketplace, zapoznaj się z wideo Binance, które znajdziesz tutaj.

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Najlepsza aplikacja do kryptowalut na smartfona (Ranking 2023)

Rynek kryptowalut rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wraz z rozwojem ekosystemu, budowane wokół niego jest wiele różnych produktów. Przykładem mogą być chociażby aplikacje do kryptowalut, które pozwalają nam na przechowywanie, handel, staking krypto oraz wiele innych opcji bezpośrednio z naszego samartfona. Ale jaka jest najlepsza aplikacja do kryptowalut? Sprawdzimy to w dzisiejszym poradniku! Aplikacje […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kryptowaluty na Revolut - czy warto? Opinie

Revolut to bardzo popularna aplikacja neobankowa w Polsce, tak więc z całą pewnością obiła Ci się już o uszy. Pozwala ona także inwestować w kryptowaluty. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Dużo taniej jest kupić cyfrowe aktywa na giełdzie, która pozwala w łatwy sposób wpłacić środki przez Revolut. Przykładem takiej platformy jest www.bybit.com lub www.binance.com. […]

Jak wypłacić Ethereum ze stakingu?

Na skutek aktywacji aktualizacji Shapella w sieci głównej Ethereum, użytkownicy otrzymali możliwość wycofania kryptowaluty ze stakingu. Ale jak to konkretnie zrobić? Czym jest staking Ethereum? Staking to sposób generowania pasywnego dochodu z monet w oparciu o algorytm konsensusu Proof-of-Stake (PoS) i jego warianty. Staking w prostym języku to udział w potwierdzaniu transakcji i produkcji nowych […]

Staking kryptowalut na Binance: Kompletny poradnik

W ciągu ostatnich kilku lat kryptowaluty naprawdę zawładnęły światem mainstreamu. NFT, giełdy kryptowalutowe i cały szereg różnych narzędzi związanych z kryptowalutami powstają jak grzyby po deszczu! W dzisiejszym poradniku skupimy się jednak na jednej z najciekawszych koncepcji, a mianowicie stakingu na giełdzie Binance. Jest to bowiem proces, który pozwala zarabiać kryptowaluty w sposób pasywny! Staking […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram