Binance Futures - Co to jest jak handlować na tej platformie?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 26 lutego 2022
ikona autora biały
binance futures

Binance to najpopularniejsza giełda kryptowalut, która umożliwia inwestorom skuteczne i płynne wymienianie kryptowalut. Jest to wysoce renomowana platforma, która wspiera ponad 500 kryptowalut, w tym BTC (Bitcoin), ETH (Ethereum), BNB (Binance Coin), LTH (Litecoin) i wiele innych.

Od momentu uruchomienia, Binance zyskała ogromną popularność wśród społeczności kryptowalut z trzech głównych powodów:

 • Wysokiej płynności rynku
 • Relatywnie niższych opłat transakcyjnych niż u konkurencji
 • Solidnych standardów bezpieczeństwa

Binance posiada oddzielną platformę do handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty nazwaną "Binance Futures". Inwestorzy za jej pomocą mogą wykorzystywać dźwignie i otwierać zarówno krótkie, jak i długie pozycje. Maksymalny lewar wynosi x125. Oznacza to, że możesz pomnożyć swój zysk lub stratę przez 125 razy.

W dzisiejszym artykule skupimy się właśnie na tej platformie. Odpowiemy sobie na pytanie czym jest Binance Futures, jak działa, jakie ma funkcję oraz najważniejsze: dlaczego platforma ta jest lepsza od konkurencji. Ale zanim przejdziemy do Binance Futures, najpierw po krótce wyjaśnijmy czym są kontrakty terminowe na kryptowaluty.


Czym są kontrakty terminowe na kryptowaluty

Kontrakty futures na kryptowaluty to produkty pochodne lub pewien rodzaj kontraktu, w którym kontrahenci zgadzają się albo kupić, albo sprzedać konkretną monetę kryptowalutową po z góry ustalonej cenie w określonym dniu i czasie. Kontrakty futures są zakładem, który umożliwia inwestorom obstawianie przyszłej ceny aktywów. Inwestorzy wykorzystują kontrakty terminowe do spekulacji i grania pozycji pożyczonym kapitałem.

Wybrany artykuł w temacie giełdy - tutaj: Binance opinie


Co to jest Binance Futures?

Binance Futures jest częścią giełdy Binance.com, która pozwala użytkownikom handlować kontraktami terminowymi na wiele kryptowalut. Wszystkie depozyty dokonywane są za pośrednictwem platformy Binance. Traderzy nie muszą więc zakładać nowego konta. Wystarczy, że przeleją środki ze swoje portfela spot do portfela futures.

W kolejnych sekcjach wyjaśnimy w jaki sposób otworzyć konto Binance Futures oraz jak poruszać się po platformie. Najpierw omówmy jednak jej funkcje.

Główne zalety Binance Futures

Handlowanie na Binance Futures ma kilka podstawowych zalet. Należą do nich:

 • Platforma Binance Futures jest bardzo łatwa w nawigacji. Dzięki temu jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Pozwala ona również na zawieranie długich lub krótkich pozycji.
 • Binance Futures oferuje 2 rodzaje kontraktów terminowych:
  • USDT Futures
  • Coin Futures
 • Użytkownicy mogą wpłacać kryptowaluty na różne sposoby. Mogą je przelać np. z zewnętrznych portfeli. Alternatywnie mogą też użyć walut fiat. W tym wypadku dostępne metody wpłaty to przelew bankowy lub karta kredytowa. Binance obsługuje również wpłaty za pomocą kilku zewnętrznych procesorów płatności.
 • Za pomocą konta na Binance, oprócz kontraktów terminowych, możesz handlować również na rynkach spot, OTC, margin i P2P.
 • Binance duży nacisk kładzie na kwestie bezpieczeństwa
 • Binance Futures jest atrakcyjną platformą handlową, ponieważ pozwala inwestorom robić dwie ważne rzeczy:
  • Wchodzić w krótkie pozycje
  • Handlować z dźwignią

Jak wiadomo Bitcoin nie zawsze wzrasta. Czasami cały rynek kryptowalut doświadcza korekty. Dzięki Binance Futures, inwestorzy mogą osiągać zyski niezależnie od tego, czy ceny poruszają się w górę czy w dół.


Rodzaje kontraktów futures na Binance Futures

Binance oferuje dwie opcje w Futures, a mianowicie:

 • USD-M Futures: Zapewnia handlowcom do 125x dźwigni i nie ma wygaśnięcia.
 • Coin-M Futures: W tym przypadku Binance Futures oferuje dźwignię 125x i tokeny marginowane z lub bez daty wygaśnięcia.

Jak otworzyć konto na Binance Futures?

Rozpoczęcie działalności na Binance Futures jest prostym procesem. Ale przed otwarciem konta Binance Futures, musisz otworzyć zwykłe konto Binance. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz je założyć pod tym linkiem lub wykonując poniższe kroki. Przy otwieraniu konta warto skorzystać z kodu, szczegóły na ten temat w artykule: binance futures referral code.

 1. Kliknij na "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu strony internetowej.
 2. Wprowadź swój adres e-mail i hasło.
screen przedstawiający etap tworzenia konta na giełdzie Binance Futures
 1. Teraz kliknij na "Utwórz konto".
 2. Wkrótce powinieneś otrzymać e-mail weryfikacyjny. Aby zakończyć proces rejestracji na Binance, postępuj zgodnie z zawartymi w nim instrukcjami.

Teraz, po otwarciu konta Binance, najedź na "Derywatwy" u góry strony, a następnie kliknij jedną z dwóch opcji "Binance Futures".

screen przedstawiający wybór derywatywy w giełdzie Binance Futures

W przypadku aplikacji mobilnej kliknij ikonę Futures umieszczoną na dole głównego ekranu. W tym miejscu powinieneś zobaczyć interfejs Binance Futures. Aby otworzyć konto, wystarczy kliknąć "Otwórz teraz" oraz zaliczyć prosty test dotyczący głównie świadomości ryzyka.


Jak zasilić konto Binance Futures?

Teraz, gdy otworzyłeś swoje konto Binance Futures, nadszedł czas, aby zdeponować na nim trochę środków. Wszystkie kontrakty Futures na tej platformie są przedmiotem obrotu w Tether (USDT). Tak więc, aby rozpocząć trading musisz najpierw zdeponować USDT.

Aby przelać środki do swojego portfela Futures, kliknij na "Transfer" po prawej stronie strony Binance Futures. Ustaw kwotę, którą chcesz przenieść do swojego portfela. Następnie, kliknij na "Potwierdź transfer". Wkrótce zobaczysz, że saldo zostało dodane do Twojego konta futures.

To nie jest jedyny sposób na dodanie środków do Twojego portfela Futures. Możesz również użyć środków w swoim portfelu spot jako zabezpieczenie i pożyczyć USDT. W ten sposób, nie musisz przelewać środków bezpośrednio do portfela Futures. Naturalnie, pożyczone USDT będziesz musiał zwrócić.

Binance Futures - jak używać?

 • Tutaj możesz znaleźć linki do innych stron Binance, np. rynku NFT, spot, margin itd.. W zakładce Informacje, możesz znaleźć linki do kursów, stopy finansowania, Futures FAQ i innych danych rynkowych.
  Po prawej stronie górnego paska jest pulpit nawigacyjny, w którym można uzyskać dostęp do swojego konta Binance. Tutaj możesz sprawdzić saldo swojego portfela i zlecenia w całym ekosystemie Binance.
screen przedstawiający menu strony giełdy Binance Futures
 • Tutaj możesz wybrać kontrakt, którym chcesz handlować i dostosować swoją dźwignię. Binance posiada wiele kontraktów do wyboru, w tym domyślny kontrakt BTCUSDT. Domyślna dźwignia na platformie transakcyjnej Binance Futures wynosi 20x, ale możesz ją zwiększyć aż do 125x. Dodatkowo, możesz również przełączać się między trybami cross margin a isolated margin.
screen przedstawiający funkcję giełdy Binance Future
 • W tym miejscu widzisz wykres cenowy. Za jego pomocą możesz kontrolować cenę oraz korzystać ze wskaźników potrzebnych przy Twojej strategii. Możesz przełączać się między wykresem cenowym a głębokością księgi zleceń.
screen prezentujący wykres cenowy na giełdzie Binance Futures
 • Tutaj możesz złożyć zlecenie. Możesz złożyć zlecenie long (zyskasz, jeśli cena wzrośnie) lub short (zyskasz, jeśli cena spadnie). Do wyboru masz: zlecenie rynkowe, zlecenie z limitem, zlecenie Stop Market lub zlecenie Stop Limit.
screen prezentujący możliwość monitorowania aktywności handlowej w Binance Futures
 • W tym miejscu możesz monitorować status swojej własnej aktywności handlowej i pozycji po wypełnieniu zlecenia. Możesz przełączać się pomiędzy zakładkami, aby sprawdzić aktualny status swoich pozycji wraz z aktualnie otwartymi i poprzednio zrealizowanymi zleceniami. Zawierają one również informacje związane z Ceną Mark, Ostatnią Ceną, Saldem Margin i Ceną Wejścia. Jest to bardzo przydatne przy analizowaniu własnych wyników oraz historycznych transakcji.
screen prezentujący zakładki w giełdzie Binance Futures
 • W tym miejscu można sprawdzić dostępne aktywa, zdeponować środki i kupić więcej kryptowalut. Tutaj można również wyświetlić informacje związane z bieżącym kontraktem i pozycjami. Upewnij się, aby mieć oko na Wskaźnik Margin, aby zapobiec likwidacji. Klikając na Transfer, możesz łatwo przenieść środki między swoim portfelem Futures, a resztą systemu Binance.
screen prezentujący wygląd Wskaźnika Margin w Binance Futures

Jak złożyć pierwsze zlecenie na Binance Futures?

Po otwarciu rachunku i zdeponowaniu środków, nadszedł czas na dokonanie pierwszej transakcji. Zadanie to jest bardzo proste. Najpierw należy wybrać typ zlecenia spośród poniższych opcji:

 • Zlecenie rynkowe
 • Zlecenie z limitem ceny
 • Zlecenie stop-limit
 • Zlecenie rynkowe Stop
 • Trailing stop order

Zlecenie rynkowe

Zlecenia rynkowe są uważane za najbardziej podstawowy typ zlecenia. Jest to w zasadzie zlecenie kupna lub sprzedaży po najlepszej aktualnej cenie.

Zlecenie z limitem ceny

Są to zlecenia, które umieszczasz w Księdze Zleceń z określonym limitem. Kiedy składasz zlecenie z limitem, transakcje mogą być zrealizowane tylko wtedy, gdy cena rynkowa osiągnie ustalony przez Ciebie limit.

Aby ustawić zlecenie z limitem ceny, musisz określić ceny, po których chcesz kupić lub sprzedać swoje kryptowaluty. Dzięki zleceniom Limit, możesz kupować po niższej cenie lub sprzedawać po wyższej cenie niż aktualna cena rynkowa zgodnie z preferencjami.

Zlecenie Stop Limit

Jeśli chodzi o zlecenia Stop Limit, cena Stop jest ceną, po której zlecenie staje się regularnym zleceniem z limitem. Po osiągnięciu ceny stop, złożone zostanie zlecenie stop limit. Wyjaśnijmy to na przykładzie:

Załóżmy, że ustawiłeś cenę stop na poziomie $10400, a cena limit została ustawiona na $10380. Tak więc, teraz szanse na to, że zlecenie z limitem zostanie wypełnione po osiągnięciu ceny stop są większe. To samo stanie się w przypadku, gdy ustawisz cenę stop niższą niż limit zlecenia kupna/sprzedaży.

Zlecenie Take Profit Limit

Jeśli rozumiesz zlecenie Stop Limit, z łatwością zrozumiesz czym jest zlecenie Profit Limit. Podobnie jak zlecenie Stop Limit, obejmuje ono cenę aktywacji, czyli cenę, która uruchamia zlecenie, oraz cenę limitu, czyli cenę limitu zlecenia. Obie te ceny są dodawane do księgi zleceń. Zlecenia profit limit mogą być używane tylko do redukcji otwartych pozycji.

Zlecenia te pomagają zarządzać ryzykiem i zablokować zyski na określonym poziomie cenowym. Można je również stosować jako dodatek do innych zleceń, co pozwala na większą kontrolę nad pozycjami.

Zlecenie rynkowe Take Profit

Podobnie jak zlecenie Take Profit Limit, to zlecenie również wykorzystuje cenę stop jako czynnik wyzwalający. Kiedy osiągnięta zostaje cena stop, uruchamia zlecenie rynkowe. Możesz zaznaczyć zlecenie Take Profit Market pod opcją zlecenia rynkowego stop w polu wprowadzania.

Zlecenie Stop Market

Te zlecenia działają w taki sam sposób jak zlecenia stop limit z jedną różnicą, tzn. kiedy cena stop zostanie osiągnięta, zlecenie rynkowe zostanie złożone automatycznie.

Zlecenie Trailing Stop

Jest to nieco bardziej skomplikowana metoda składania zleceń niż inne. Ale to zlecenie daje pewność, że osiągniesz maksymalny zysk przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka strat, które możesz ponieść na bieżącej pozycji. Kiedy otwierasz długą pozycję, trailing stop idzie w górę wraz ze wzrostem ceny. Ale, jeśli cena spada, trailing stop przestaje się poruszać.

Jeśli cena przesunie się o pewien procent, zlecenie sprzedaży jest składane automatycznie. I odwrotnie jest w przypadku krótkiej pozycji.


Dźwignia na Binance Futures

Handel kontraktami terminowymi na Binance pozwala na ręczne dostosowanie dźwigni dla każdego kontraktu.

Aby wybrać kontrakt, przejdź do lewego górnego rogu strony i najedź na bieżący kontrakt, który domyślnie ustawiony jest na BTCUSDT.

screen prezentujący nazwę bieżącego kontraktu w Binance Futures

Aby dostosować dźwignię, możesz kliknąć na poniższe pole.

screen prezentujący nazwy pól pozwalających dostosować dźwignię w Binance Futures

Dźwignia domyślnie ustawiona jest na 20x. Dostosuj wysokość dźwigni poprzez regulację suwaka i kliknij "Potwierdź".

screen prezentujący funkcję zmiany wysokości dźwigni w Binance Futures

Im większa jest wielkość pozycji, tym mniejszą dźwignie możesz zastosować. Pamiętaj, że korzystanie z wyższej dźwigni oznacza wyższe ryzyko likwidacji.

Wykorzystanie dźwigni - przykład

Załóżmy, że właśnie zamknąłeś transakcję i zarobiłeś na niej 100$. Gdybyś handlował tą transakcją z dźwignią 1:25, zarobiłbyś 2500$. Tak więc, jeśli masz zyskowną strategię, są szanse, że handel z dźwignią pomoże Ci zwiększyć kapitał bez konieczności inwestowania dodatkowych środków z własnej kieszeni.

W tym samym czasie, możesz również zwiększyć ryzyko utraty depozytu, jeśli cena pójdzie wbrew twojej prognozie. Tak więc, jeśli masz 0,1 BTC i kupujesz 100 000 kontraktów, to dźwignia będzie wynosiła X100. Jeśli kurs spadnie o 1%, stracisz wszystko. Przy dźwigni 10, negatywne odchylenie będzie wynosić 10%. Oprócz tego dochodzą prowizje, finansowanie pożyczonych pozycji itp. które trzeba opłacić z depozytów.

Tryby handlu

Handel kontraktami terminowymi Binance oferuje dwa tryby handlu, w tym cross margin i isolated margin. Tryb wybierzesz klikając na zakładkę w pobliżu lewej strony zlecenia.

Cena Mark i Ostatnia Cena

Aby uniknąć gwałtownych ruchów i niepotrzebnych likwidacji, Binance Futures wykorzystuje Cenę Ostatnią i Cenę Mark. Cena Mark ma na celu zapobieganie manipulacji. Z drugiej strony, Ostatni Cena odnosi się do ostatniej ceny, po której dany kontrakt był przedmiotem handlu. Dzięki temu można obliczyć zrealizowane zyski i straty (PnL), które posiadasz.

Ceny likwidacji i niezrealizowane PnL są obliczane w oparciu o Mark Price, który gromadzi dane od wielu dostawców danych na rynku.

Kalkulator Binance Future

Kalkulator Binance Futures można znaleźć w górnej części pola wprowadzania zleceń. Pozwala on inwestorom na obliczenie stopy zwrotu z inwestycji jeszcze przed wejściem w długą lub krótką pozycję.

screen przedstawiający kalkulator Binance Futures

Kalkulator posiada trzy zakładki:

 • PnL - Oblicza Twój początkowy margin, zysk i stratę oraz zwrot z kapitału w oparciu o cenę wejścia i wyjścia.
 • Cena docelowa - Ta zakładka oblicza, po jakiej cenie będziesz musiał wyjść z pozycji, aby osiągnąć pożądany procent zwrotu.
 • Cena likwidacji - Możesz użyć tej zakładki, aby obliczyć szacunkową cenę likwidacji w oparciu o stan Twojego portfela, cenę pozycji i planowaną cenę wejścia.

Binance Futures - dlaczego powinieneś handlować na tej platformie?

Z handlowaniem na Binance Futures wiąże się wiele nieodłącznych korzyści. Platforma ta posiada bowiem dużo bardziej rozbudowane możliwości niż konkurencja. Przyjrzyjmy się więc, dlaczego warto handlować kontraktami terminowymi na kryptowaluty na platformie Binance Futures:

 • Duża ilość kryptowalut - Binance Futures wspiera handel wieloma parami handlowymi. Par krypto-krypto jest aż 530.
 • Wysoka płynność - Dzięki ogromnej ilości par handlowych, Binance jest niezwykle płynną giełdą. Co to oznacza? Że nie musisz martwić się o wypełnienie swojego zlecenia lub poślizg.
 • Niskie opłaty - Binance Futures oferuje niezwykle konkurencyjne opłaty. Opłaty maker oraz taker mogą wynosić nawet 0.000%/0.017%
 • Dźwignia - Binance oferuje dźwignie od x2 do x125. Dzięki temu jest to platforma stworzona dla traderów, który lubią wysokie ryzyko, jak i dla tych, którzy od ryzyka stronią.
 • Pozycje Long i Short - Binance Futures pozwala na granie pozycji long i short. Właśnie dlatego możesz zarabiać niezależnie od kierunku rynku.
 • Solidna reputacja - Binance istnieje na rynku od wielu lat i przez ten czas zgromadziła ogromną bazę użytkowników. Na platformie każdego dnia handluje niemal 30 mln osób. Oznacza to również, że jeśli jakiś projekt jest listowany na Binance, raczej nie jest on scamem.
 • Wolumen - Tak wysoka liczba użytkowników miała również wpływ na wzrost wolumenu. Obecnie Binance jest największą giełdą kryptowalut pod tym względem. Tylko w 2021 roku przetworzyła transakcje warte 7.7 biliona dolarów. W najlepszym dniu, w ciągu 24 godzin zostały przeprowadzone transakcje warte 76 mld USD.
 • Bezpieczeństwo - Binance to bardzo bezpieczna giełda. Oprócz tego, że posiada solidny zespół ds. bezpieczeństwa, oferuje także funkcje takie jak 2FA, KYC i Anti-Phishing Code.
 • Ubezpieczenie - Binance to ubezpieczona giełda. Platforma posiada fundusz ubezpieczeniowy o wartości 1 mld USD, przeznaczony na kryzysowe sytuacje.
 • Support w języku polskim - Binance posiada obsługę kliena w 17 różnych językach, w tym w języku polskim.

Podsumowanie

Binance Futures to bez wątpienia najlepsza platforma do handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty. Jest to część ogromnego ekosystemu, tworzonego przez zaufaną firmę. Jednak handlując kontraktami futures powinieneś być zawsze ostrożny. Dźwignia może pomóc osiągnąć spore zyski, jednak działa również w drugą stronę. W przypadku niepowodzenia, twoje straty będą proporcjonalnie wysokie.

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]

Jaka jest najlepsza aplikacja do kryptowalut?

Rynek kryptowalut rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wraz z rozwojem ekosystemu, budowane wokół niego jest wiele różnych produktów. Przykładem mogą być chociażby aplikacje do kryptowalut, które pozwalają nam na przechowywanie, handel, staking krypto oraz wiele innych opcji bezpośrednio z naszego samartfona. Ale jaka jest najlepsza aplikacja do kryptowalut? Sprawdzimy to w dzisiejszym poradniku! Najlepsze […]

Czy Ethereum przebije Bitcoina pod kątem wolumenu?

Czy Ethereum może kiedyś prześcignąć Bitcoina pod względem wolumenu? Bitcoin oraz Ethereum to dwa giganty, różniące się od siebie, lecz nieustannie konkurujące. Porównanie tych dwóch technologii wymaga zrozumienia ich podstawowych różnic. W tym artykule wyjaśnimy, czym dokładnie są Bitcoin i Ethereum. Przeanalizujemy też, na czym polegają ich różnice. Zastanowimy się, czy Ethereum ma szansę prześcignąć […]

Co to jest BNB Vault? Jak korzystać z tej funkcji?

Binance to nie tylko giełda. To cały ekosystem produktów. Jednym z nich jest BNB Vault - agregator zysków, który pozwala zarabiać odsetki od posiadanych już kryptowalut. Funkcja ta umożliwia też w inwestowanie w ciekawe, nowe krypto projekty na wczesnym etapie poprzez Launchpool. W dzisiejszym artykule omówimy BNB Vault szczegółowo. Wyjaśnimy co to jest, jak działa […]

Bitcoin jak zacząć – gdzie inwestować w kryptowaluty: poradnik dla początkujących

Bitcoin (BTC) to dla Ciebie nowość i nie wiesz jak zacząć? To nic trudnego, nawet jeżeli dopiero zaczynasz interesować się…

Jak wpłacić pieniądze na Binance - wpłata w PLN, EURO

Binance.com to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. Mimo to, pewne kwestie dotyczące giełdy nie są do końca jasne,…

Omni Network (OMNI) - Nowa kryptowaluta w Binance Launchpool

Binance nie zwalnia tempa. Giełda dodała kolejny projekt do swojej platformy Binance Launchpool. Tym razem jest to kryptowaluta Omni Network (OMNI). W tym artykule rozłożymy ten projekt na czynniki pierwsze. Wyjaśnimy też jak farmić tokeny na Binance Launchpool! Uwaga: Jeśli założysz konto na Binance z tego linka, tuż przed listingiem OMNI (17 kwietnia), na Twoim […]

Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji w 2024

Kiedyś trendem były aplikacje, które dawały pieniądze za klikanie, czy też wypełnienie ankiet. A co gdybym powiedział Ci, że istnieją aplikacje, które płacą za rejestrację? Wystarczy, że założysz konto, przejdziesz weryfikację i wykonasz jakąś dodatkową czynność. Proste, prawda? Przejdźmy więc do szczegółów! Sprawdźmy jak otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację w 2024 roku! Jaka aplikacja płaci […]

Jaki portfel do kryptowalut i Bitcoin jest najlepszy? Jak założyć i który wybrać?

Zainteresowałeś się bitcoinem i chciałbyś założyć konto kryptowalutowe, które pozwoli Ci je przechowywać? W świecie cyfrowych aktywów miejsce, w którym je trzymamy to nie konto, a portfel bitcoin. Z tego artykułu dowiesz się jaki portfel do kryptowalut jest najlepszy. Wyjaśnimy też jak założyć portfel bitcoin (BTC) krok po kroku. Czym jest portfel kryptowalut? Konto kryptowalutowe, […]

Jaka jest najlepsza aplikacja do kryptowalut?

Rynek kryptowalut rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wraz z rozwojem ekosystemu, budowane wokół niego jest wiele różnych produktów. Przykładem mogą być chociażby aplikacje do kryptowalut, które pozwalają nam na przechowywanie, handel, staking krypto oraz wiele innych opcji bezpośrednio z naszego samartfona. Ale jaka jest najlepsza aplikacja do kryptowalut? Sprawdzimy to w dzisiejszym poradniku! Najlepsze […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram