Binance Feed - czym jest nowa funkcja od Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 15 grudnia 2022
ikona autora biały
binance feed

Giełda Binance wydała dużą aktualizację swojej aplikacji mobilnej, której celem jest pomoc użytkownikom w poruszaniu się po świecie web3. Użytkownicy otrzymują dostęp do najwyższej jakości materiałów na tematy związane z kryptowalutami i blockchainem, mogą subskrybować autorów ciekawych treści lub sami stać się autorami.

Czym jest Binance Feed?

Użytkownicy Binance Pro mogą teraz łatwo wyszukiwać treści, przesuwając palcem w dół ze strony głównej aplikacji giełdy, gdzie znajduje się nowa funkcja Binance Feed. Użytkownik ma do dyspozycji szeroki zakres świeżych materiałów z ważnymi wiadomościami, spostrzeżeniami dotyczącymi technologii web3 oraz informacjami o nadchodzących wydarzeniach. Co ciekawe, istnieje system rekomendacji podobny do innych serwisów z treściami, co oznacza, że z czasem będą Ci polecane najciekawsze dla Ciebie wiadomości.

Już działająca strona pozwala na otrzymywanie treści od 650+ autorów, w tym projektów web3, analityków, entuzjastów kryptowalut i różnych mediów. Zakres informacji jest niezwykle szeroki. Od NFT, przez trading, DeFi i inne dziedziny

Dostępna jest również webowa wrrsja feeda, gdzie można przeglądać wszystkie powyższe oraz live feedy od autorów, edytować własne posty, subskrybować interesujące twórców treści.

Aktualizacja aplikacji mobilnej

Jeśli nie widzisz tej funkcji w swojej aplikacji, być może nie jest ona jeszcze zaktualizowana. Zaktualizuj ją ręcznie, przechodząc do sklepu z aplikacjami i klikając odpowiedni przycisk.

Linki do aplikacji Binance:

https://apps.apple.com/US/app/id1436799971?mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binance.dev

Zostań autorem Binance Feed

Z Binance Feed, nigdy więcej nie przegapisz aktualizacji specyficznych dla Binance lub ogólnie branży.

Przejdź do nowego działu, aby zobaczyć, co się tam znajduje. Możesz wybrać dowolnego autora i śledzić go ("Follow"). Wówczas zobaczysz każdy napisany przez niego post. Stwórz swój własny news feed, dostosowany do Twoich zainteresowań.

Możliwości dla autorów i analityków

Twórcy treści otrzymują możliwość zaangażowania publiczności bezpośrednio z konta Binance, prowadzenia dyskusji społecznościowych na temat kryptowalut. W fazie startupu firma poszukuje utalentowanych twórców, z których każdy ma szansę stać się "głosem branży". Twórcy mogą dzielić się analizami, opiniami i nowymi pomysłami z największą na świecie aktywną społecznością kryptowalutową.

Trzy główne kategorie twórców treści, których poszukuje Binance Feed to:

  • Osoby, które lubią interakcję ze społecznością, dzielenie się pomysłami, opiniami i treściami edukacyjnymi na temat branży kryptowalutowej.
  • Kryptoprojekty z tych, które są notowane na Binance. Aby regularnie informować czytelników na platformie o swoich innowacjach.
  • Media są partnerami medialnymi skierowanymi do osób zainteresowanych przestrzenią kryptowalutową.

Istnieją pewne wymagania dla tych, którzy chcą zostać autorem na Binance Feed. Po pierwsze, należy mieć minimum 20 000 followersów na Twitterze lub innym portalu społecznościowym. Następnie dogłębna znajomość różnych aspektów branży kryptowalutowej - od handlu po metaverse. Preferowani są influencerzy kryptowalutowi, projekty, media i aniołowie Binance. Uprawnieni użytkownicy mogą składać wnioski o rozpatrzenie, po czym skontaktuje się z nimi kierownik ds. rozwoju biznesu.

Podsumowanie

Podsumowując - Binance Feed to okazja dla wpływowych blogerów, zespołów projektów kryptowalutowych, mediów blockchain, metaverse itp. do autoryzacji i tworzenia treści dla milionowej publiczności na wiodącej giełdzie kryptowalutowej Binance.

Jest to również wygodne dla zwykłych użytkowników, którzy mogą teraz, bez wychodzenia z aplikacji giełdowej, czytać wysokiej jakości materiały, subskrybować ulubionych blogerów i być zawsze na bieżąco.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Założyciel Curve kupił willę za 40 mln USD

Curve Finance to popularny protokół zdecentralizowanych finansów (DeFi) w sieci Ethereum (ETH), który wystartował w 2020 roku. Obecnie jest czwartym co do wielkości projektem DeFi na Ethereum. Jego całkowita zablokowana wartość (TVL) wynosi 4 miliardów dolarów, według danych DefiLlama. Curve Finance zostało zaprojektowane przez Michaela Egorova i koncentruje się na optymalizacji płynności stablecoinów. Egorov jest […]

Krótkoterminowi posiadacze BTC ponownie sprzedają z zyskiem

W ostatnim czasie Bitcoin (BTC) wywoływał niewielkie podekscytowanie wśród inwestorów kryptowalutowych. Po dużym odbiciu w pierwszym kwartale, w pewnym sensie potrzebował czasu, aby się z tego otrząsnąć. Od końca marca cena notowana jest kilka tysięcy dolarów poniżej kluczowego oporu na poziomie 30 000 USD, ale w minionym miesiącu spadła jeszcze poniżej 26 000 USD. Obecnie […]

JPMorgan: Rosnące ceny złota pchną bitcoina do 45 000 USD

Analitycy banku inwestycyjnego JPMorgan, kierowani przez starszego stratega Nikolaosa Panigirtzoglu, uważają, że rosnące ceny złota wpłyną również na kurs bitcoina. Ich zdaniem BTC osiągnie poziom 45 000 USD. Zespół Nikolaosa Panigirtzoglou podkreślił, że istnieje znaczna korelacja między kursami bitcoina i złota. Złoto kosztuje obecnie około 2000 USD, co jest niezwykle wysoką wartością. Według JPMorgan ozacza […]

Czy Binance mieszała środki klientów z środkami firmy?

Giełda kryptowalut Binance zaprzeczyła informacjom zawartym w artykule Reutersa, w którym stwierdzono, że w 2020 i 2021 r. platforma łączyła środki użytkowników z własnymi przychodami. Patrick Hillman, dyrektor ds. strategii firmy, wyraził opinię, że dziennikarze agencji desperacko chcieli napisać "złą historię", która okazała się "słaba". Menedżer wyższego szczebla napisał: "Następnie napisali 1000 słów teorii spiskowych […]

Kolejny kandydat na prezydenta USA przyjmuje darowizny w bitcoinach

Kandydat na prezydenta USA Vivek Ramaswamy ogłosił, że przyjmuje darowizny w bitcoinach (BTC) na nadchodzące wybory prezydenckie w 2024 roku. Poszedł on więc w ślady Roberta F. Kennedy'ego Jr, który od jakiegoś czasu jest zwolennikiem pierwotnej kryptowaluty. Robert w miniony weekend został pierwszym kandydatem na prezydenta, który ogłosił, że będzie akceptował darowizny w BTC. Darczyńcy […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram