Binance Feed - czym jest nowa funkcja od Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 15 grudnia 2022
ikona autora biały
binance feed

Giełda Binance wydała dużą aktualizację swojej aplikacji mobilnej, której celem jest pomoc użytkownikom w poruszaniu się po świecie web3. Użytkownicy otrzymują dostęp do najwyższej jakości materiałów na tematy związane z kryptowalutami i blockchainem, mogą subskrybować autorów ciekawych treści lub sami stać się autorami.

Czym jest Binance Feed?

Użytkownicy Binance Pro mogą teraz łatwo wyszukiwać treści, przesuwając palcem w dół ze strony głównej aplikacji giełdy, gdzie znajduje się nowa funkcja Binance Feed. Użytkownik ma do dyspozycji szeroki zakres świeżych materiałów z ważnymi wiadomościami, spostrzeżeniami dotyczącymi technologii web3 oraz informacjami o nadchodzących wydarzeniach. Co ciekawe, istnieje system rekomendacji podobny do innych serwisów z treściami, co oznacza, że z czasem będą Ci polecane najciekawsze dla Ciebie wiadomości.

Już działająca strona pozwala na otrzymywanie treści od 650+ autorów, w tym projektów web3, analityków, entuzjastów kryptowalut i różnych mediów. Zakres informacji jest niezwykle szeroki. Od NFT, przez trading, DeFi i inne dziedziny

Dostępna jest również webowa wrrsja feeda, gdzie można przeglądać wszystkie powyższe oraz live feedy od autorów, edytować własne posty, subskrybować interesujące twórców treści.

Aktualizacja aplikacji mobilnej

Jeśli nie widzisz tej funkcji w swojej aplikacji, być może nie jest ona jeszcze zaktualizowana. Zaktualizuj ją ręcznie, przechodząc do sklepu z aplikacjami i klikając odpowiedni przycisk.

Linki do aplikacji Binance:

https://apps.apple.com/US/app/id1436799971?mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binance.dev

Zostań autorem Binance Feed

Z Binance Feed, nigdy więcej nie przegapisz aktualizacji specyficznych dla Binance lub ogólnie branży.

Przejdź do nowego działu, aby zobaczyć, co się tam znajduje. Możesz wybrać dowolnego autora i śledzić go ("Follow"). Wówczas zobaczysz każdy napisany przez niego post. Stwórz swój własny news feed, dostosowany do Twoich zainteresowań.

Możliwości dla autorów i analityków

Twórcy treści otrzymują możliwość zaangażowania publiczności bezpośrednio z konta Binance, prowadzenia dyskusji społecznościowych na temat kryptowalut. W fazie startupu firma poszukuje utalentowanych twórców, z których każdy ma szansę stać się "głosem branży". Twórcy mogą dzielić się analizami, opiniami i nowymi pomysłami z największą na świecie aktywną społecznością kryptowalutową.

Trzy główne kategorie twórców treści, których poszukuje Binance Feed to:

  • Osoby, które lubią interakcję ze społecznością, dzielenie się pomysłami, opiniami i treściami edukacyjnymi na temat branży kryptowalutowej.
  • Kryptoprojekty z tych, które są notowane na Binance. Aby regularnie informować czytelników na platformie o swoich innowacjach.
  • Media są partnerami medialnymi skierowanymi do osób zainteresowanych przestrzenią kryptowalutową.

Istnieją pewne wymagania dla tych, którzy chcą zostać autorem na Binance Feed. Po pierwsze, należy mieć minimum 20 000 followersów na Twitterze lub innym portalu społecznościowym. Następnie dogłębna znajomość różnych aspektów branży kryptowalutowej - od handlu po metaverse. Preferowani są influencerzy kryptowalutowi, projekty, media i aniołowie Binance. Uprawnieni użytkownicy mogą składać wnioski o rozpatrzenie, po czym skontaktuje się z nimi kierownik ds. rozwoju biznesu.

Podsumowanie

Podsumowując - Binance Feed to okazja dla wpływowych blogerów, zespołów projektów kryptowalutowych, mediów blockchain, metaverse itp. do autoryzacji i tworzenia treści dla milionowej publiczności na wiodącej giełdzie kryptowalutowej Binance.

Jest to również wygodne dla zwykłych użytkowników, którzy mogą teraz, bez wychodzenia z aplikacji giełdowej, czytać wysokiej jakości materiały, subskrybować ulubionych blogerów i być zawsze na bieżąco.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Cztery osoby miały niemal całkowitą kontrolę nad Tether Holdings w 2018 r.

Jeśli wierzyć źródłom The Wall Street Journal, tylko cztery osoby miały pełną kontrolę nad firmą Tether Holdings w 2018 roku. Śledztwo prowadzone przez nowojorskiego prokuratora generalnego i Commodity Futures Trading Commission (CFTC) w sprawie Tether Holdings w 2021 roku, ujawniło nieznaną wcześniej strukturę własnościową emitenta stablecoinów. Udziały w Tether Według dokumentów, Tether został zbudowany przez […]

Charlie Munger powtarza, że USA powinny zakazać Bitcoina

Charlie Munger, wiceprezes Berkshire Hathaway i prawa ręka Warrena Buffetta, powtórzył swoje stanowisko przeciwko Bitcoinowi i całej branży kryptowalut. Tym razem amerykański inwestor miliarder wezwał rząd Stanów Zjednoczonych do zakazania wszystkich kryptowalut, ponieważ z pewnością spowodują one więcej szkód niż pożytku. Munger atakuje ponownie W opinii opublikowanej w mediach głównego nurtu, Wall Street Journal (WSJ), […]

FTX miał jeszcze 1,4 mld USD w gotówce na koniec 2022 roku

Bankrutujący obecnie FTX miał jeszcze w bilansie na koniec 2022 roku 1,4 mld dolarów w gotówce. Tak wynika z nowej aktualizacji dotyczącej kondycji finansowej platformy giełdowej. Ta kwota jest o około 19 procent wyższa od 1,2 miliarda dolarów, o których wcześniej mówiono w listopadzie 2022 roku, w momencie złożenia przez FTX wniosku o upadłość. 260 […]

Te osoby ze świata krypto (nie)kupują własne akcje

W branży kryptowalutowej można kupić nie tylko kryptowaluty, ale także akcje spółek działających w tym sektorze. Niestety, te firmy również cierpią z powodu rynku niedźwiedzia. Topowi ludzie w niektórych firmach już zrezygnowali z mentalności HODL. Inni rzeczywiście kupują. Na razie są to mało zróżnicowane akcje. Przecież, żeby je łatwo i publicznie sprzedać, musi to być […]

Trudność kopania bitcoina osiąga ATH

Górnicy włączają coraz więcej maszyn. To popchnętło wskaźnik trudności wydobycia nowych Bitcoinów do najwyższego punktu w historii. W niedzielę po kolejnym przeliczeniu trudność kopania wzrosła o 4,68 proc. Trudność kopania ATH Poniższy wykres pokazuje jak zmieniał się poziom trudności Bitcoina na przestrzeni lat. Jest on dostosowywany co dwa tygodnie: jeśli w tym okresie górnicy dostarczyli […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram