Binance Feed - czym jest nowa funkcja od Binance?

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 15 grudnia 2022
ikona autora biały
binance feed

Giełda Binance wydała dużą aktualizację swojej aplikacji mobilnej, której celem jest pomoc użytkownikom w poruszaniu się po świecie web3. Użytkownicy otrzymują dostęp do najwyższej jakości materiałów na tematy związane z kryptowalutami i blockchainem, mogą subskrybować autorów ciekawych treści lub sami stać się autorami.

Czym jest Binance Feed?

Użytkownicy Binance Pro mogą teraz łatwo wyszukiwać treści, przesuwając palcem w dół ze strony głównej aplikacji giełdy, gdzie znajduje się nowa funkcja Binance Feed. Użytkownik ma do dyspozycji szeroki zakres świeżych materiałów z ważnymi wiadomościami, spostrzeżeniami dotyczącymi technologii web3 oraz informacjami o nadchodzących wydarzeniach. Co ciekawe, istnieje system rekomendacji podobny do innych serwisów z treściami, co oznacza, że z czasem będą Ci polecane najciekawsze dla Ciebie wiadomości.

Już działająca strona pozwala na otrzymywanie treści od 650+ autorów, w tym projektów web3, analityków, entuzjastów kryptowalut i różnych mediów. Zakres informacji jest niezwykle szeroki. Od NFT, przez trading, DeFi i inne dziedziny

Dostępna jest również webowa wrrsja feeda, gdzie można przeglądać wszystkie powyższe oraz live feedy od autorów, edytować własne posty, subskrybować interesujące twórców treści.

Aktualizacja aplikacji mobilnej

Jeśli nie widzisz tej funkcji w swojej aplikacji, być może nie jest ona jeszcze zaktualizowana. Zaktualizuj ją ręcznie, przechodząc do sklepu z aplikacjami i klikając odpowiedni przycisk.

Linki do aplikacji Binance:

https://apps.apple.com/US/app/id1436799971?mt=8
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binance.dev

Zostań autorem Binance Feed

Z Binance Feed, nigdy więcej nie przegapisz aktualizacji specyficznych dla Binance lub ogólnie branży.

Przejdź do nowego działu, aby zobaczyć, co się tam znajduje. Możesz wybrać dowolnego autora i śledzić go ("Follow"). Wówczas zobaczysz każdy napisany przez niego post. Stwórz swój własny news feed, dostosowany do Twoich zainteresowań.

Możliwości dla autorów i analityków

Twórcy treści otrzymują możliwość zaangażowania publiczności bezpośrednio z konta Binance, prowadzenia dyskusji społecznościowych na temat kryptowalut. W fazie startupu firma poszukuje utalentowanych twórców, z których każdy ma szansę stać się "głosem branży". Twórcy mogą dzielić się analizami, opiniami i nowymi pomysłami z największą na świecie aktywną społecznością kryptowalutową.

Trzy główne kategorie twórców treści, których poszukuje Binance Feed to:

  • Osoby, które lubią interakcję ze społecznością, dzielenie się pomysłami, opiniami i treściami edukacyjnymi na temat branży kryptowalutowej.
  • Kryptoprojekty z tych, które są notowane na Binance. Aby regularnie informować czytelników na platformie o swoich innowacjach.
  • Media są partnerami medialnymi skierowanymi do osób zainteresowanych przestrzenią kryptowalutową.

Istnieją pewne wymagania dla tych, którzy chcą zostać autorem na Binance Feed. Po pierwsze, należy mieć minimum 20 000 followersów na Twitterze lub innym portalu społecznościowym. Następnie dogłębna znajomość różnych aspektów branży kryptowalutowej - od handlu po metaverse. Preferowani są influencerzy kryptowalutowi, projekty, media i aniołowie Binance. Uprawnieni użytkownicy mogą składać wnioski o rozpatrzenie, po czym skontaktuje się z nimi kierownik ds. rozwoju biznesu.

Podsumowanie

Podsumowując - Binance Feed to okazja dla wpływowych blogerów, zespołów projektów kryptowalutowych, mediów blockchain, metaverse itp. do autoryzacji i tworzenia treści dla milionowej publiczności na wiodącej giełdzie kryptowalutowej Binance.

Jest to również wygodne dla zwykłych użytkowników, którzy mogą teraz, bez wychodzenia z aplikacji giełdowej, czytać wysokiej jakości materiały, subskrybować ulubionych blogerów i być zawsze na bieżąco.

Kategoria wpisu:

Dawid Kucharczyk

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pasjonat nowych technologii, od 3 lat aktywnie uczestniczący w świecie krypto. Instruktor narciarstwa oraz amator gry w squasha. Zwolennik idei decentralizacji.

Powiązane tematy:

Sieć Ethereum jest na minusie po raz pierwszy od roku

Pamiętacie "Merge"? Sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z systemu proof of work na system proof of stake we wrześniu ubiegłego roku. Zamiast energochłonnych obliczeń, od tego czasu to stakerzy przetwarzają transakcje na Ethereum. Od momentu Merge sieć Ethereum co miesiąc odnotowuje zyski. Nie chodzi tu o wartość cenową, ale o przychody z samej sieci. Blockwork […]

Rocznica aktualizacji Ethereum Merge: wszystkie zmiany w skrócie

Dziś mija dokładnie rok, odkąd sieć Ethereum (ETH) dokonała przejścia z Proof-of-Work (PoW) na Proof-of-Stake (PoS). 15 września 2022 r. miała miejsce długo oczekiwana aktualizacja Merge, uważana przez wielu za najważniejsze wydarzenie w całej historii Ethereum. W tym artykule przyjrzymy się głównym zmianom i ich rezultatom, a także spojrzymy w przyszłość. Ethereum Merge: co się […]

Cena bitcoina jest nudna, ale dane nadal pokazują pozytywny obraz

Teraz, gdy cena bitcoina powróciła do poziomów z połowy czerwca, rynek ponownie zaczyna się zastanawiać, czy mamy do czynienia z hossą. Kurs spadł już o 16% od lokalnego szczytu z sierpnia ubiegłego roku, a od szczytu do dołka o ponad 20%. Mimo to, zgodnie z danymi on-chain, nie musimy się tak bardzo martwić. Bardzo niewiele […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Kurs Bitcoina w tarapatach. Inflacja w USA wyższa niż oczekiwano

Indeks cen konsumpcyjnych (CPI) w Stanach Zjednoczonych wyniósł dziś 3,7%, podczas gdy oczekiwano wyniku na poziomie 3,6%. Oznaczałoby to już wzrost o 0,4% w porównaniu z lipcowym wynikiem 3,2%, ale inflacja spadła nawet bardziej niż początkowo oczekiwano. Dlaczego więc inflacja może nagle ponownie wzrosnąć i co to oznacza dla kursu bitcoina? Dlaczego inflacja może ponownie […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram