kryptowaluty 2 - logo

Anycoindirect – platforma wymiany kryptowalut

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 23 sierpnia 2020
ikona autora biały
Anycoindirect logo

Anycoin Direct to platforma do wymiany kryptowalut, która na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w niesamowitym tempie. Zaczynając jako trójka przyjaciół w 2013 roku, posiada obecnie ponad trzydziestu członków, firma obsługuje ponad 400 000 klientów, a poziom ich zadowolenia jest bardzo wysoki i wciąż rośnie.

Naszym zdaniem przyszłość należy niewątpliwie do walut cyfrowych i technologii blockchain, która znacząco wpłynie na możliwości w zakresie poruszania się w obrębie cyfrowego świata. Innowacyjność technologii blockchain to nie tylko zmiana infrastruktury, logistyki oraz rozmaitych technologii finansowych, ale co najistotniejsze nowe spojrzenie i sposób myślenia w cyfrowej rzeczywistości. Sposób, który zagwarantuje wzajemne zaufanie oraz inną metodę przenoszenia wartości lub danych na całym świecie.

Niemniej rynek kryptowalut nie należy do wyjątkowo prostych. Technologia Blockchain jest bowiem nowym rozwiązaniem, co więcej jej zdecentralizowany charakter narzuca użytkownikom określony sposób poruszania się na rynku. Kupowanie kryptowaluty to nie to samo co działalność w bankowości internetowej lub tradycyjny obrót akcjami na giełdzie.

Jaką ofertę ma platforma Anycoindirect?

Rynek kryptowalut nieustannie się rozrasta – nowe kryptowaluty pojawią się nadzwyczaj szybko, co jednak nie oznacza, że oferta naszej platformy zawiera je wszystkie. Zadaniem specjalistów z anycoindirect, najważniejsza jest szczegółowa analiza każdej z nowo powstałych kryptowalut, aby wybrać jedynie takie, które cechują się m.in długoterminową rentownością i które mogą zostać później zintegrowane.

Strona główna AnycoinDirect.eu

Zdobyte latami doświadczenie pokazuje, że jedynie kompleksowa analiza kryptowaluty i związanych z nią wskaźników, pozwala zaprezentować jak najdokładniejszy obraz danej kryptowaluty. Najważniejsze wskaźniki to:

Technika

Przez technikę rozumie się specyfikację techniczną projektu, tzn. stosowaną technologię, algorytm konsensusu oraz stabilność sieci. Jedynie kryptowaluty z określonym standardem uzyskują aprobatę.

Wolumeny

W ramach tego wskaźnika badamy popyt i podaż. Za pomocą wolumenów jesteśmy w stanie określić, czy dany projekt cieszy się zainteresowaniem na rynku, czyli np. jak często waluta jest kupowana, sprzedawana oraz wymieniana.

Użyteczność

Użyteczność projektu to nic innego jak rzeczywiste używanie danej kryptowaluty tj. przy dokonywaniu różnego rodzaju transakcji. Ten wskaźnik pozwala określić względnie termin ważności kryptowaluty

Społeczność

Kluczem do sukcesu kryptowaluty jest również zespół i społeczność, która ją otacza i która jest odpowiedzialna za projekt. Bezpośrednia komunikacja w połączeniu ze wspólnym celem są gwarancją sukcesu.

Wskazana powyżej lista nie jest katalogiem zamkniętym. Z pewnością na rynku kryptowalut będziesz w stanie dostrzec inne wskaźniki kształtujące kryptowalutę, niemniej wymienione wyżej elementy to czynniki, które Anycoindirect bierze pod uwagę przy wyborze monety.

W jaki sposób dokonać zakupu bitcoina na platformie?

Uzyskanie dostępu do platformy nie jest zadaniem nad wyraz skomplikowanym. Co ciekawe platforma uważana jest za najłatwiejszą dostępną platformę kryptowalut online, na której każdy może założyć konto, niezależnie od miejsca zamieszkania bądź pobytu –  nie ma znaczenia z jakiej części Europy pochodzisz. Poprzez nowe konto na stronie Anycoindirect można nabyć bitcoina w tempie ekspresowym.

Portal oferuje także różne metody płatności – od SEPA i karty kredytowej, aż po Sofort i Giropa, co powoduje że każdy jest w stanie szybko i łatwo kupić bitcoina. Warunkiem jest jednak utworzenie konta.

Które kryptowaluty można kupić na Anycoindirect?

Zaznaczmy, że na platformie można kupić całkiem sporo klasycznych kryptowalut m.in.:
-Bitcoin,
-Ethereum,
-Ripple,          
-Litecoin,       
-Stellar Lumens,        
-IOTA,
-NEO,
-Cardano,       
-Monero,
-EOS,
-Bitcoin Cash,           
-Dogecoin,     
-Ontology i wiele innych!     
Pełną listę znajdziesz tutaj.

Jakie są metody płatności na platformie?

Warto w tym wypadku zaznaczyć, że jest zakaz stosowania płatności za pośrednictwem konta bankowego innej osoby. Zasadą jest, że  możesz zweryfikować tylko i wyłącznie konta bankowe, których jesteś właścicielem. Jeżeli w momencie dokonywania transakcji podasz numer konta bankowego, którego nie jesteś właścicielem, zamówienie nie zostanie przetworzone.

Podobnie sytuacja ma miejsce w przypadku korzystania z karty kredytowej do transakcji, która nie należy do nas.  Takie działanie nie jest możliwe. Powyższe zachowanie możliwe jest tylko i wyłącznie na koncie Anycoin Direct, do którego możesz podpiąć prywatne konto bankowe albo kartę kredytową. Platforma posiada obostrzenie – zabronione są firmowe karty kredytowe.

Zezwala się jednak na to, by korzystać  ze wspólnego konta bankowego. Warunkiem jest to, że jesteś jednym z jego właścicieli. Do tego służy automatyczny test, który ma na celu weryfikację wspólnego konta bankowego. W przypadku problemów z weryfikacją, należy skontaktować się z działem technicznym, celem wyjaśnienia nieścisłości.

Jak mogę zweryfikować swoje konto bankowe / kartę kredytową?

Weryfikacji konta bankowego lub karty kredytowej dokonuje się na dwa sposoby.

  • W momencie złożenia zamówienia system automatycznie weryfikuje czy konto bankowe lub karta kredytowa jest zarejestrowana na twoje imię i nazwisko.
  • W przypadku złożenia zamówienia sprzedaży, zobowiązujemy kupującego do przelania drobnej kwoty celem weryfikacji konta bankowego. Oczywiście wspomniana drobna opłata automatycznie zostaje dodana do twojego konta w formie kredytów po pozytywnym zakończeniu kontroli.

Czas trwania weryfikacji uzależniony jest od wybranej metody płatności. Może trwać kilka sekund, lecz maksymalnie dwa dni robocze. Jeżeli weryfikacja trwa dłużej niż dwa dni robocze, konieczne jest skontaktowanie się z działem pomocy technicznej.

Jakie problemy występują w zakresie weryfikacji konta?

Najczęstszy stan rzeczy może wynikać z niekompletnych danych przekazanych przez bank. Jeśli jesteś w 100 % pewny, że konto bankowe odpowiada Twojej nazwie Anycoin Direct, zadzwoń do zespołu pomocy technicznej – tam z pewnością znajdziesz rozwiązanie sytuacji.

Jakie metody płatności obsługuje AnycoinDirect?

Podstawowymi metodami płatności na platformie są:        

  • My Bank,
  • Sofort,
  • GiroPa,
  • Karta Visa,
  • iDeal,
  • Bancontanct,
  • Karta Mastercard,
  • Sepa.

Opinie o Anycoin

„Zapewniają profesjonalną obsługę i pomoc w każdej sytuacji, jak tylko mogą”
„Jestem wieloletnim klientem, a w przypadku problemów pomoc działa zawzse szybkie i sprawnie. Rozwiązywanie problemów to kwestia tylko paru chwil po skontaktowaniu się z pomocą techniczną. Dzięki za znakomitą obsługę!”
„Na plus zdecydowanie szybkość transakcji, korzystając po raz pierwszy z platformy miałem wątpliwości, ale fachowa obsługa wyjaśniła mi wszystko. Z pewnością skorzystam ponownie!”
Pojawiają się jednak również opinie negatywne:
„Ta firma nie jest warta twojego czasu i pieniędzy – jeśli wpakujesz się w kłopoty, one ci nie pomogą – znajdź alternatywę dla tej usługi. Zupełnie nie polecam !!”
„Słaba obsługa klienta. Obsługa niezbyt uprzejma”
Zaznaczamy jednak, że każdy powinien jednak wyrobić swoje zdanie na podstawie własnych i subiektywnych doświadczeń.
Kategoria wpisu:

Podobne tematy

10 spółek publicznych z największymi portfelami Bitcoinów

Przez wiele lat pomysł, że korporacje notowane na giełdzie mogłyby kupować Bitcoina dla swoich rezerw był uważany za śmieszny. Najlepsza kryptowaluta była uważana za zbyt zmienną, zbyt oderwaną od rzeczywistości, aby mogła być przyjęta przez poważny biznes. W ciągu ostatniego półtora roku, napędzane przez ekonomiczne skutki pandemii COVID-19, to tabu zostało przełamane, a wielu dużych […]

TOP 5 krypto trendów w 2021 roku

Można śmiało powiedzieć, że rok 2021 był szczególny dla całego rynku kryptowalut. Był to również rok, w którym szczególnie silne narracje skupiały się wokół różnych segmentów - rok pełen zmian fabularnych i różnych metagier. W związku z tym, że zbliżamy się do końca roku pozwoliliśmy sobie wybrać pięć najbardziej wpływowych trendów z ostatnich 12 miesięcy. […]

Najlepsze kryptowalutowe karty płatnicze - Ranking 2021

Kryptowaluty są głównie wykorzystywane do tradingu lub długoterminowych inwestycji (HODL). Jeśli użytkownicy chcą wydać swoje cyfrowe środki, zazwyczaj muszą przekonwertować je na walutę fiat. Później muszą wypłacić je poprzez giełdę i poczekać, aż transakcja dotrze na ich konto bankowe. Sposób ten jest mało efektywny. Właśnie dlatego inwestor potrzebuje czegoś takie jak kryptowalutowa karta. Adopcja kart […]

Bitcoin vs Ethereum - która kryptowaluta jest lepszą inwestycją?

Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH) to dwie największe kryptowaluty na świecie. Chociaż obie są zdecentralizowanymi środkami wymiany opartymi na technologii blockchain, w rzeczywistości są bardzo różne. BTC chce być prawdziwą formą pieniądza i oficjalnie uznaną walutą cyfrową. ETH natomiast, to raczej pieniądz z mikroprocesorem - programowalny pieniądz, który może zautomatyzować kontrakty pomiędzy anonimowymi stronami lub […]

Co to jest Shiba Inu (SHIB): Zabójca czy naśladowca Dogecoina?

Wprowadzony na rynek w 2020 roku, Shiba Inu (SHIB) jest "zdecentralizowanym meme coinem" zaprojektowanym jako oparta na Ethereum alternatywa dla Dogecoina (DOGE). Co to jest Shiba Inu? Shiba Inu to tzw. "meme coin", czyli typowy token, który nie ma żadnej wewnętrznej wartości lub użyteczności, zamiast tego jest skupiony wokół memów internetowych i innych trendów w […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram