Anycoindirect – platforma wymiany kryptowalut

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 23 sierpnia 2020
ikona autora biały
Anycoindirect logo

Anycoin Direct to platforma do wymiany kryptowalut, która na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się w niesamowitym tempie. Zaczynając jako trójka przyjaciół w 2013 roku, posiada obecnie ponad trzydziestu członków, firma obsługuje ponad 400 000 klientów, a poziom ich zadowolenia jest bardzo wysoki i wciąż rośnie.

Naszym zdaniem przyszłość należy niewątpliwie do walut cyfrowych i technologii blockchain, która znacząco wpłynie na możliwości w zakresie poruszania się w obrębie cyfrowego świata. Innowacyjność technologii blockchain to nie tylko zmiana infrastruktury, logistyki oraz rozmaitych technologii finansowych, ale co najistotniejsze nowe spojrzenie i sposób myślenia w cyfrowej rzeczywistości. Sposób, który zagwarantuje wzajemne zaufanie oraz inną metodę przenoszenia wartości lub danych na całym świecie.

grafika z logo anycoin direct

Niemniej rynek kryptowalut nie należy do wyjątkowo prostych. Technologia Blockchain jest bowiem nowym rozwiązaniem, co więcej jej zdecentralizowany charakter narzuca użytkownikom określony sposób poruszania się na rynku. Kupowanie kryptowaluty to nie to samo co działalność w bankowości internetowej lub tradycyjny obrót akcjami na giełdzie.

Jaką ofertę ma platforma Anycoindirect?

Rynek kryptowalut nieustannie się rozrasta – nowe kryptowaluty pojawią się nadzwyczaj szybko, co jednak nie oznacza, że oferta naszej platformy zawiera je wszystkie. Zadaniem specjalistów z anycoindirect, najważniejsza jest szczegółowa analiza każdej z nowo powstałych kryptowalut, aby wybrać jedynie takie, które cechują się m.in długoterminową rentownością i które mogą zostać później zintegrowane.

screen prezentujący stronę główną anycoin direct
Strona główna AnycoinDirect.eu

Zdobyte latami doświadczenie pokazuje, że jedynie kompleksowa analiza kryptowaluty i związanych z nią wskaźników, pozwala zaprezentować jak najdokładniejszy obraz danej kryptowaluty. Najważniejsze wskaźniki to:

Technika

Przez technikę rozumie się specyfikację techniczną projektu, tzn. stosowaną technologię, algorytm konsensusu oraz stabilność sieci. Jedynie kryptowaluty z określonym standardem uzyskują aprobatę.

Wolumeny

W ramach tego wskaźnika badamy popyt i podaż. Za pomocą wolumenów jesteśmy w stanie określić, czy dany projekt cieszy się zainteresowaniem na rynku, czyli np. jak często waluta jest kupowana, sprzedawana oraz wymieniana.

Użyteczność

Użyteczność projektu to nic innego jak rzeczywiste używanie danej kryptowaluty tj. przy dokonywaniu różnego rodzaju transakcji. Ten wskaźnik pozwala określić względnie termin ważności kryptowaluty

Społeczność

Kluczem do sukcesu kryptowaluty jest również zespół i społeczność, która ją otacza i która jest odpowiedzialna za projekt. Bezpośrednia komunikacja w połączeniu ze wspólnym celem są gwarancją sukcesu.

Wskazana powyżej lista nie jest katalogiem zamkniętym. Z pewnością na rynku kryptowalut będziesz w stanie dostrzec inne wskaźniki kształtujące kryptowalutę, niemniej wymienione wyżej elementy to czynniki, które Anycoindirect bierze pod uwagę przy wyborze monety.

W jaki sposób dokonać zakupu bitcoina na platformie?

Uzyskanie dostępu do platformy nie jest zadaniem nad wyraz skomplikowanym. Co ciekawe platforma uważana jest za najłatwiejszą dostępną platformę kryptowalut online, na której każdy może założyć konto, niezależnie od miejsca zamieszkania bądź pobytu –  nie ma znaczenia z jakiej części Europy pochodzisz. Poprzez nowe konto na stronie Anycoindirect można nabyć bitcoina w tempie ekspresowym.

Portal oferuje także różne metody płatności – od SEPA i karty kredytowej, aż po Sofort i Giropa, co powoduje że każdy jest w stanie szybko i łatwo kupić bitcoina. Warunkiem jest jednak utworzenie konta.

Które kryptowaluty można kupić na Anycoindirect?

Zaznaczmy, że na platformie można kupić całkiem sporo klasycznych kryptowalut m.in.:
-Bitcoin,
-Ethereum,
-Ripple,          
-Litecoin,       
-Stellar Lumens,        
-IOTA,
-NEO,
-Cardano,       
-Monero,
-EOS,
-Bitcoin Cash,           
-Dogecoin,     
-Ontology i wiele innych!     
Pełną listę znajdziesz tutaj.

Jakie są metody płatności na platformie?

Warto w tym wypadku zaznaczyć, że jest zakaz stosowania płatności za pośrednictwem konta bankowego innej osoby. Zasadą jest, że  możesz zweryfikować tylko i wyłącznie konta bankowe, których jesteś właścicielem. Jeżeli w momencie dokonywania transakcji podasz numer konta bankowego, którego nie jesteś właścicielem, zamówienie nie zostanie przetworzone.

Podobnie sytuacja ma miejsce w przypadku korzystania z karty kredytowej do transakcji, która nie należy do nas.  Takie działanie nie jest możliwe. Powyższe zachowanie możliwe jest tylko i wyłącznie na koncie Anycoin Direct, do którego możesz podpiąć prywatne konto bankowe albo kartę kredytową. Platforma posiada obostrzenie – zabronione są firmowe karty kredytowe.

Zezwala się jednak na to, by korzystać  ze wspólnego konta bankowego. Warunkiem jest to, że jesteś jednym z jego właścicieli. Do tego służy automatyczny test, który ma na celu weryfikację wspólnego konta bankowego. W przypadku problemów z weryfikacją, należy skontaktować się z działem technicznym, celem wyjaśnienia nieścisłości.

Jak mogę zweryfikować swoje konto bankowe / kartę kredytową?

Weryfikacji konta bankowego lub karty kredytowej dokonuje się na dwa sposoby.

  • W momencie złożenia zamówienia system automatycznie weryfikuje czy konto bankowe lub karta kredytowa jest zarejestrowana na twoje imię i nazwisko.
  • W przypadku złożenia zamówienia sprzedaży, zobowiązujemy kupującego do przelania drobnej kwoty celem weryfikacji konta bankowego. Oczywiście wspomniana drobna opłata automatycznie zostaje dodana do twojego konta w formie kredytów po pozytywnym zakończeniu kontroli.

Czas trwania weryfikacji uzależniony jest od wybranej metody płatności. Może trwać kilka sekund, lecz maksymalnie dwa dni robocze. Jeżeli weryfikacja trwa dłużej niż dwa dni robocze, konieczne jest skontaktowanie się z działem pomocy technicznej.

Jakie problemy występują w zakresie weryfikacji konta?

Najczęstszy stan rzeczy może wynikać z niekompletnych danych przekazanych przez bank. Jeśli jesteś w 100 % pewny, że konto bankowe odpowiada Twojej nazwie Anycoin Direct, zadzwoń do zespołu pomocy technicznej – tam z pewnością znajdziesz rozwiązanie sytuacji.

Jakie metody płatności obsługuje AnycoinDirect?

Podstawowymi metodami płatności na platformie są:        

  • My Bank,
  • Sofort,
  • GiroPa,
  • Karta Visa,
  • iDeal,
  • Bancontanct,
  • Karta Mastercard,
  • Sepa.

Opinie o Anycoin

„Zapewniają profesjonalną obsługę i pomoc w każdej sytuacji, jak tylko mogą”
„Jestem wieloletnim klientem, a w przypadku problemów pomoc działa zawzse szybkie i sprawnie. Rozwiązywanie problemów to kwestia tylko paru chwil po skontaktowaniu się z pomocą techniczną. Dzięki za znakomitą obsługę!”
„Na plus zdecydowanie szybkość transakcji, korzystając po raz pierwszy z platformy miałem wątpliwości, ale fachowa obsługa wyjaśniła mi wszystko. Z pewnością skorzystam ponownie!”
Pojawiają się jednak również opinie negatywne:
„Ta firma nie jest warta twojego czasu i pieniędzy – jeśli wpakujesz się w kłopoty, one ci nie pomogą – znajdź alternatywę dla tej usługi. Zupełnie nie polecam !!”
„Słaba obsługa klienta. Obsługa niezbyt uprzejma”
Zaznaczamy jednak, że każdy powinien jednak wyrobić swoje zdanie na podstawie własnych i subiektywnych doświadczeń.
Kategoria wpisu:

Patryk Chodyniecki

Powiązane tematy:

Najlepsza aplikacja do kryptowalut na smartfona (Ranking 2023)

Rynek kryptowalut rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wraz z rozwojem ekosystemu, budowane wokół niego jest wiele różnych produktów. Przykładem mogą być chociażby aplikacje do kryptowalut, które pozwalają nam na przechowywanie, handel, staking krypto oraz wiele innych opcji bezpośrednio z naszego samartfona. Ale jaka jest najlepsza aplikacja do kryptowalut? Sprawdzimy to w dzisiejszym poradniku! Aplikacje […]

Jak zdobyć darmowe bitcoiny i kryptowaluty za rejestrację w 2023 roku?

Jeśli chcesz zacząć inwestować w bitcoin i kryptowaluty, najpierw musisz założyć konto na giełdzie i dokonać wpłaty walut fiat. Ale czy wiesz, że podczas rejestracji wiele platform oferuje darmowe bonusy? W dzisiejszym artykule omówimy 3 platformy, które oferują nowym użytkownikom darmowe kryptowaluty lub Bitcoin za rejestrację: Binance, Bybit i Bitget! Tak więc, zaczynajmy! Darmowe kryptowaluty […]

Czym jest agregator DeFi i jak działa?

Świat DeFi jest pełen niesamowitych możliwości. Istnieją zdecentralizowane giełdy, różne protokoły pożyczkowe i oczywiście platformy oferujące różne formy dodatkowego zarobki z kryptowalut, czy to w formie stakingu, wydobywania płynności czy zaawansowanego yield farmingu. Wiele z nich jest zorientowanych na różne sieci, a ponieważ ich poziom wykorzystania jest dyktowany przede wszystkim przez społeczność. Różnią się one […]

Binance Coin (BNB)

Co to jest Binance Coin Binance Coin, znany również jako BNB, to kryptowaluta wyemitowana przez giełdę Binance. Jest to jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. BNB początkowo opierał się na sieci Ethereum, ale z czasem przekształcił się w natywną walutę dedykowanego blockchaina Binance, zwanego Binance Chain. BNB został stworzony jako token umożliwiający korzystanie z […]

Czy warto kupić kartę graficzną po koparce kryptowalut?

Bbranża kryptowalut została dotknięta spadkiem Bitcoina, a następnie spadkiem Ethereum. To wszystko sprawiło, że wydobywanie GPU stało się nieopłacalne. W rezultacie rynek wtórny został zalany tanimi kartami graficznymi. Chociaż mogą one być o 50%, a nawet 70% tańsze niż w sklepach, należy dwa razy zastanowić się, czy warto kupować kartę graficzną po kopaniu kryptowalut. Praca […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram