kryptowaluty 2 - logo

Airdrop tokena Spark – wszystko co musisz wiedzieć

ikona publikacji - ciemny
Opublikowano: 10 grudnia 2020
ikona autora biały

Posiadacze XRP są uprawnieni do odebrania zbliżającego się aidropu tokena SPARK. Społeczność jest coraz bardziej podekscytowana tym wydarzeniem. Do airdopu kwalifikują się tylko użytkownicy posiadający XRP. Otrzymają oni tyle FLR ile będa posiadać XRP w swoich portfelach w dniu 12 grudnia.

Co to jest Airdrop?

Airdrop oznacza dystrybucję kryptowaluty lub tokena jako nagrody. Projekty najczęściej wykorzystują aidropy jako strategię marketingową. W ten sposób chcą stworzyć większą świadomość dot. swoich produktów oraz zwiększyć bazę użytkowników.

Jak wziąć udział w aidropie?

Chociaż aidropy są zazwyczaj bezpłatne, od użytkowników oczekuje się czasem, że wykonają zadanie lub spełnią pewne wymagania.

Wymagania te różnią się w zależności od projektu. Niektóre z nich mogą poprosić o udostępnienie postów projektu na portalach społecznościowych. Inne z kolei wymagają posiadania w portfelu konkretnej monety do czasu aidropu. Tak też jest w przypadku nowego airdropu od Flare Network.

Co to jest Spark Token (FLR)?

SPARK (FLR) jest natywną kryptowaluą Flare Network – nowego protokołu, który chce wprowadzić zdecentralizowane finanse do eksosytemu XRP.

Innymi słowy, Flare sprawi, że XRP Network będzie kompatybilny z smart kontraktami za pomocą Ethereum Virtual Machine. Dzięki temu Flare Network będzie mogła wdrażać istniejące dAppsy Ethereum, odblokowując w ten sposób nowe możliwości DeFi w ekosystemie XRP.

Jako natywny token Flare, FLR może być użyty do kolateralizacji emisji FXRP, tokena reprezentującego XRP w sieci Flare. Możliwość obsługi smart kontraktów w sieci XRP jest świetnym rozwiązaniem dla Ripple. Flare, aby uczcić ten kamień milowy rozda poziadaczom XRP, ponad 45 mld tokenów FLR.

Jak zakwalifikować się do airdropu Spark?

Aby otrzymać aidrop tokena SPARK, użytkownicy muszą posiadać w swoich portfelach XRP przed dniem 12 grudnia, czyli zaplanowaną datą dystrybucji FLR. Snapshot wszystkich sald XRP zostanie wykonany o godzinie 00:00 GMT, tuż przed rozpoczęciem dystrybucji.

Ilość XRP na twoim portfelu określi ilość SPARK, którą otrzymasz. Ważne jest również, aby przyjrzeć się warunkom każdej giełdy, ponieważ to one będą decydować o ostatecznej ilości FLR, które otrzymasz.

Entuzjaści XRP, aby wziąć udział w aidropie zaczęli kupować ogromne ilości tokenów. Analitycy uważają, że zwiększony popyt na XRP jest jednym z głównych powodów ostatniego rajdu cenowego.

W momencie pisania tego artykułu, wartość tokena SPARK jest nieznana. Oznacza, że zostanie ona określona przez rynek po rozpoczęciu handlu.

Giełdy obsługujące aidrop tokena SPARK

Mimo, że posiadacze XRP mogą uczestniczyć w zrzucie za pomocą własnych portfeli, istnieje także możliwość odebrania airdropu za pomocą giełdy. Oto niektóre z popularnych platform, które będą wspierać to wydarzenie.

Binance

Giełda Binance.com ogłosiła wsparcie dla airdropu w dniu 25 listopada. Według Binance, airdrop nie wpłynie na handel na giełdzie, jednak zostaną wstrzymane wpłaty i wypłaty.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z Binance, aby odebrać aidrop SPARK, będą musieli zdeponować swoje XRP przed 12 grudnia.

Coinbase

Po wielomiesięcznych wątpliwościach co do wsparcia aidropu, wiodąca amerykańska giełda Coinbase, ogłosiła, że także dołączy do tego wydarzenia. Po ogłoszeniu, cena XRP znacząco poszybowała do góry.

OKEx

Uruchomiona w 2017 roku giełda OKEx jest popularną na Malcie platformą do handlu spot i instrumentów pochodnych. Giełda ogłosiła wsparcie dla airdropu w dniu 1 grudnia. Platforma dodała, że o godzinie 12:00 UTC 11 grudnia, do czasu zakończenia airdropu o godzinie 12:00 UTC 12 grudnia wstrzyma wpłaty i wypłaty.

Kraken

Kraken jest jedną z najstarszych giełd działających do dziś. Firma została założona w 2011 roku i oferuje swoim klientom zarówno handel spot, jak i derywatywy. 30 listopada platforma ogłosiła na Twitterze, że będzie wspierać aidrop tokenów SPARK dla posiadaczy XRP. Giełda nie wspomniała o tym, czy zawiesi usługi wpłat i wypłat, czy też nie.

Bitfinex

Posiadacze XRP na Bitfinexie będą również uczestniczyć w airdropie tokena Spark. Giełda ogłosiła wsparcie w dniu 29 listopada 2020 roku.

Kategoria wpisu:

Podobne tematy

Rynek kryptowalut traci 200 mld USD ze względu na obawy COVID-19

Nowy wariant COVID-19 pochodzący z RPA sprowadził wszystkie rynki finansowe na południe. Podczas gdy kontrakty terminowe na najbardziej znaczące indeksy giełdowe na świecie spadły, przestrzeń kryptowalutowa doświadczyła ogromnej korekty. Bitcoin spadł do sześciotygodniowego minimum, podczas gdy niektóre altcoiny odnotowały dwucyfrowe spadki cen. Bitcoin i globalne rynki tąpnęły Podstawowa kryptowaluta była wczoraj na drodze do 60 […]

Według Grayscale sektor metawersum będzie wart bilion dolarów

Metaverse to zupełnie nowy paradygmat, który toruje drogę dla kolejnej ekscytującej granicy inwestycyjnej. Grayscale Investments, największa na świecie firma zajmująca się zarządzaniem aktywami cyfrowymi, uważa, że w ciągu najbliższych kilku lat wartość tej branży przekroczy 1 bilion dolarów. Według najnowszego raportu badawczego firmy zatytułowanego "The Metaverse, Web 3.0 Virtual Cloud Economies", przy obecnym tempie, ma […]

eToro wycofuje ADA i TRX dla klientów z USA, powołując się na obawy regulacyjne.

Popularna izraelska platforma transakcyjna eToro, ogłosiła niedawno, że wycofa Cardano (ADA) i Tron (TRX) dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. eToro wycofuje ADA i TRX od 26 grudnia Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu opublikowanym w środę przez firmę, zmiany wejdą w życie od 26 grudnia. Firma jako część swojego rozumowania podała "względy biznesowe w zmieniającym […]

Bitcoin odzyskuje 55 tys. dolarów. Elrond (EGLD) przekracza 500 USD

W ciągu kolejnych zmiennych 24 godzin, bitcoin wzrósł o prawie 3000 dolarów w kilka minut. Następnie skierował się energicznie na południe, by ponownie przetestować 55 000 dolarów. Podczas gdy większość altcoinów jest na czerwono w skali dziennej, CRO i EGLD kontynuują swoje imponujące wzrosty. Dzika 24-godzinna jazda Bitcoina Po zeszłotygodniowych spadkach cen, bitcoin rozpoczął odrabianie […]

Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD. Rynki kryptowalut tracą 100 mld w dzień

Po pozytywnym weekendzie, bitcoin został odrzucony na poziomie 60 000 dolarów i spadł o kilka tysięcy dolarów do 57 000 USD. Większość altcoinów również handluje na czerwono, z wyjątkiem CRO i Elrond. Oba projekt odnotowały bowiem nowe rekordy wszechczasów. Bitcoin odrzucony przy 60 000 USD W ciągu kilku ostatnich dni bitcoin cały czas tracił na […]
0 0 Głosy
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kryptowaluty2.pl 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
starcrossmenuchevron-downarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram